Pożyczki pod zastaw

Pożyczki pod zastaw

pozyczki pod zastaw
pozyczki pod zastaw

Komputery – oferujemy pożyczki pod zastaw komputerów stacjonarnych PC. Nieodłącznym zastawem są Monitory komputerowe. Niestety nie przyjmujemy już starych monitorów kineskopowych jak również podzespołów komputerowych, których sprawdzenie jest zbyt czasochłonne a często niemożliwe

Udzielamy pożyczki pod Telewizory, pod zastaw telewizorów LCD LED i plazmowych. Przyjmujemy również małe telewizory kineskopowe 14-21 cali.

Biorąc pod zastaw Telefony komórkowe wymagamy kompletu dokumentów ale za to oferujemy wysokie kwoty pożyczek

Bardzo chętnie przyjmujemy Laptopy – zapewniamy profesjonalną i rzeczową wycenę laptopów. Klient zawsze ma przedstawiony ucziwy i jasny obraz stanu swojego sprzętu.

Najpopularniejszym zastawem jest Złoto z uwagi na jego wysoką cenę i łatwość transportu. Zastawy ze złota przechowujemy w bezpiecznym sejfie w osobnych woreczkach z unikalnym ID umowy.

Dla osób potrzebujących większej gotówki proponujemy zastawy pod Samochody które trzymamy na parkingu strzeżonym na oku klienta.

Bardzo popularnym u nas zastawem są Rowery. Przyjmujemy rowery nawet z górnych półek cenowych oferując bardzo konkurencyjne kwoty pożyczek.

Kolumny głośnikowe i zestawy audio to w dalszym ciągu element bieżącej naszej oferty. Na rynku utrzymuje się wiele wartościowych modeli, które bardzo chętnie przyjmujemy w zastaw

Takie zastawy lombardowe jak Elektronarzędzia przyjmujemy tylko kompletne ale za to akceptujemy nawet te najbardziej nietypowe i specjalistyczne urządzenia.

Na bieżąco udzielamy pożyczek pod Konsole do gier takie jak PS3, PS4 czy X-BOX oferując kwoty pożyczek adekwatne do stanu i modelu konsoli.

 

pożyczki lombardowe Hen-Mar Cieszyn

Przyjmujemy m.in:

 • samochody, motocykle, kłady, skutery, skutery wodne, jachty, rowery
  sprzęt budowlany
 • laptopy, netbooki, monitory, komputery stacjonarne, dyski, drukarki, skanery, głośniki, palmtopy, tablety
 • konsole do gier: PlayStation 3, PlayStation 2, PSP, Xbox 360, Nintendo Wii, Nintendo DS
  telefony komórkowe, smartphonów, czytniki ebooków
 • kamery cyfrowe, aparaty cyfrowe: kompaktowe, lustrzanki, obiektywy
 • telewizory plazmowe, LCD, LED, 3D, odtwarzacze DVD, Blu-ray, nagrywarki DVD, Blu-ray, zestawy kina domowego, tunery, projektory
 • MP3,
 • MP4,
 • odtwarzacze CD, wieże, mini wieże, kolumny, głośniki, wzmacniacze
  nawigacje GPS,
 • sprzęt car audio: radioodtwarzacze, głośniki, zmieniarki
 • wkrętarki, wiertarki, młoto wiertarki, młoty udarowe, szlifierki, frezarki, pilarki, piły, wyrzynarki, zagęszczarki, agregaty, nagrzewnice, niwelatory, piaskarki
  odkurzacze, myjki ciśnieniowe, sprężarki, kompresory